3 Monterów instalacji sanitarnych-SZWAJCARIA 06.06.2017

Dla szwajcarskiego klienta poszukujemy 3 pracowników na stanowisko:

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

Miejsce pracy: Szwajcaria- głównie okolice Winterthur i Sankt Gallen

Obowiązki:

Montaż instalacji sanitarnych od A do Z

Wymagania:

– doświadczenie zawodowe min. 5 lat

– przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie B1 ( warunek konieczny )

– dobra znajomość rysunku technicznego

– prawo jazdy kat. B

– mile widziany własny samochód do dyspozycji

– zdolności do samodzielnego wykonywania pracy w/g zleceń pracodawcy,

Oferujemy:

– szwajcarską umowę o pracę

– atrakcyjne wynagrodzenie  min. 33 CHF brutto / na godzinę

– organizację zakwaterowania w dobrym standardzie

– możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu

– dietę za każdy przepracowany dzień

– cotygodniowe wypłaty na konto

– pomoc polskojęzycznego koordynatora

– załatwiamy wszystkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na pobyt ( Aufenhaltsbewilligung )

Możliwość podjęcia pracy od poniedziałku 12.06.2017r.

Tel. +48 692 235 333 ( w godz. od 9.00 do 18.00 )

Przed wyjazdem nasz pracownik otrzymuje na maila : umowę o pracę, dane pracodawcy, adres zakwaterowania i dokument potwierdzający zameldowanie na terenie Szwajcarii.

Osoby zainteresowane prosimy przesłać CV w języku niemieckim na info@antonius-personal.pl

Oddzwonimy i udzielimy szczegółowych informacji.