Poszukujemy Elektromonterów do Niemiec

Dla niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

OFERUJEMY:

– zatrudnienie na niemieckich warunkach i niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

–  wynagrodzenie 11 euro brutto / h + dietę 2 euro netto / h

– organizację pobytu i bezpłatne zakwaterowanie, które zapewnia pracodawca

– bony na paliwo po każdym przepracowanym miesiącu

– Możliwość wypłaty zaliczek

Miejsce pracy oddalone od miejsca zakwaterowania do 15km

WYMAGANIA:

– uprawnienia SEP,

– komunikatywna znajomość  jęz. niemieckiego,

– Prawo jazdy kat. B i własny samochód do dyspozycji

OBOWIĄZKI:

Montaż instalacji elektrycznych

Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych ( oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych

Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów

Różne lokalizacje, ale zazwyczaj są to większe miejscowości

JEŻELI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV, MOŻE BYĆ W JĘZYKU POLSKIM NA :

info@antonius-personal.pl